Nyheter

Musikermøte 25. oktober i Kristiansand

Vi arrangerer årlig møter for våre medlemmer i regionen, og nå er endelig programmet for årets musikermøte klart! Vi har vært så heldige å få med oss Torun Eriksen og Jan Bang som begge bor og jobber i regionen vår. Etter møtet er det mulighet å fortsette videre på konsert med A Tonic for the Troops.

Når: onsdag 25. oktober kl.17:30-19:30 + konsert kl.20 for de som har mulighet
Hvor: Bølgen bærekraftsenter i Dronningens gate 2A
Påmelding: Påmeldingsskjema – Påmeldingsfrist 19/10!

Vi håper så mange som mulig vil delta fysisk, med det er også mulig å delta på møtet digitalt. Velger du digital deltakelse i skjemaet vil du få tilsendt lenke.

Program:

  • «Om å drifte band» – tanker og tips rundt det musikalske, praktiske og sosiale
  • «Stay in the game» – hvordan utvikle seg over tid som musiker

Torun Eriksen og Jan Bang samtaler rundt disse to temaene

  • Kontoret sier hei – ny daglig leder oppdaterer på hva kontoret jobber med om dagen, og ønsker gjerne også å høre hva dere vil vi skal gjøre mer og mindre av!

Etter møtet går vi videre til konsert på Kristiansand jazzvesen med kl.20.00 med A Tonic for the Troops . Alle som deltar på møtet får billett til medlemspris. Mer info og billetter her: A tonic for the troops — info på nettside / A tonic for the troops – event på Facebook

Fra forsiden

Nyheter

Klubb- og festivalmøte 24. oktober i Porsgrunn

Vi arrangerer årlig møter for våre medlemmer i regionen, og nå er endelig programmet for årets klubb- og festivalmøte klart! Nytt av året er at vi inkluderer festivalene i møtet, og vi håper mange både klubber og festivaler tar turen! Det må gjerne delta flere fra samme klubb eller festival. Etter møtet er det mulig […]

Nyheter

Studentmøte 26. oktober i Kristiansand

Vi arrangerer årlig møter for våre medlemmer i regionen, og i høst arrangeres for første gang studentmøte i samarbeid med Norsk jazzforum, UiA og de andre høyere musikkutdanningene i Norge. Det blir faglig program med informasjon og muligheter for diskusjoner og innspill, og det serveres pizza og drikke. Når: torsdag 26. oktober kl. 15–17 Hvor: […]