Nyheter

Musikere og arrangører: 1. september er det søknadsfrist!

Gjør som Jazzfest Skien, og søk ad hoc-midler! Vår dyktige helårsarrangør Skiensjazzdraget mottok støtte til årets festival som blant annet inkluderte barnekonserten «Kyllingen som ikke kunne synge»

Sørnorsk jazzsenter setter hvert år av midler gjennom vår ad hoc-støtteordning. Formålet er å bidra til økt aktivitet i regi av utøvere og konsertarrangører hjemmehørende i Agder og Vestfold og Telemark. Det er innført digitalt søknadsskjema og fire årlige søknadsfrister: 1. februar, 1. mai, 1. september og 1. november. Se Retningslinjer og annen info om Ad hoc-støtteordningen på nettsiden vår: Ad hoc-støtteordning

Fra forsiden

Nyheter

Klubb- og festivalmøte 24. oktober i Porsgrunn

Vi arrangerer årlig møter for våre medlemmer i regionen, og nå er endelig programmet for årets klubb- og festivalmøte klart! Nytt av året er at vi inkluderer festivalene i møtet, og vi håper mange både klubber og festivaler tar turen! Det må gjerne delta flere fra samme klubb eller festival. Etter møtet er det mulig […]

Nyheter

Musikermøte 25. oktober i Kristiansand

Vi arrangerer årlig møter for våre medlemmer i regionen, og nå er endelig programmet for årets musikermøte klart! Vi har vært så heldige å få med oss Torun Eriksen og Jan Bang som begge bor og jobber i regionen vår. Etter møtet er det mulighet å fortsette videre på konsert med A Tonic for the […]